Ulaştırma Dünyası Gazetesi Ulaşım Taşıma Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ulaştırma Dünyası

Site Künye

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Sayac

 

   

Samsun Haber 

     Galip Öztürk    
Metro Holding yatırım atağını sürdürüyor

Metro Holding yatırım atağını sürdürüyor

Tarih 21 Şubat 2011, 09:53 Editör Ahmet Çelik

100 Safir yatırımının ardından 50 Setra yatırımı daha gerçekleştirildi.

2011 yılına 18 milyon yolcu hedefi ve hızlı bir yatırım planıyla giren Metro Turizm, filosuna 50 adet Setra Comford Class S416 GT-HD/2 otobüsü katıyor.

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, İcra ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Yücel, Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Şenol Ayyıldız, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Rüştü Terzi, Avrasya Terminal İşletmeleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Araz, Danışman Sinan Solok ile Metro Turizm üst yöneticileri Hayati Uzun, Yunus Erdoğan, Ali Bakmaz, Refik Aydoğan, Rüştü Çakır, Bilal Örnek, Mustafa Altunhan, Ekrem Öztürk, Yılmaz Koyuncu, Muhittin Nişikli, Mahmut Şenocak, Ahmet Tahmazoğlu, Nida Büyükbayraktar, Cahit Kaya, Ramazan Gazi Durmuş, İbrahim Cakalıoğlu, Mümin Erdoğan, Ali İkiz, Nami Yılmaz, Taner Ulu, Murat Ulu, Münir Birgün, Erkan Tayşe, Caner Öye, Recep Örnek, Ümran Avcı, Özer Durmuş, Orhan Akaya, Zülfikar Ateş, Zaim Yaşar, Mustafa Örnek Naci Keskin, Sadi Eser, Rauf Altunok, Mustafa Sagun Almanya’da otobüsleri incelediler.

Üstün teknoloji ürünü Setra

Metro Turizm heyetini karşılayan Setra Genel Müdürü Lothar Holder ile Bölge Müdürü Metin Nur üretim tesislerini gezdirdiler. Setra otobüsün kalitesini çok iyi bildiklerini ve geçmiş yıllarda bu araca yatırım yaptıklarını belirten Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, “Firmamız her dönemde yaptığı araç yatırımlarıyla sektörde öncü oldu. 2011 yılında 50 adet Setra otobüsü ile filomuzu güçlendiriyoruz. Her yıl bir önceki yıldan daha fazla yolcuyu en konforlu bir şekilde taşımayı kendisine hedef seçen Metro Turizm, Setra S416 GT-HD/2 otobüslerle şimdi hedefine daha güvenli koşuyor. Filomuzu dünyanın en önemli markası Setra otobüslerle güçlendirmekten mutluyuz” dedi.

İşbirliğinden mutluyuz

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk’e maket bir otobüs hediye eden Setra Genel Müdürü  Lothar Holder, “Sayın Galip Öztürk’ün kalabalık bir yönetici grubuyla  Almanya’ya gelmesi bizleri sevindirdi. Türkiye’nin en büyük firması olan Metro Turizm, Setra markası için çok önemli. Metro Turizm ile bundan önce de çalışmıştık. Metro ile yaptığımız işbirliğinden her zaman mutlu olduk. Bizimle yaptığınız işbirliği için Sayın Galip Öztürk ve Metro ailesine teşekkür ediyoruz” dedi. 50 koltuklu, euro 5 motorlu 50 adet Setra S416 GT-HD/2 otobüs Mayıs ayına kadar Metro Turizm filosunda yerini alacak.

2011 Metro Turizm’in yılı olacak

Genel Müdür Şenol Ayyıldız, 2011 yılında Metro Turizm’in otobüs yatırımları devam edeceğini belirtti. “Yolcumuzu üstün teknoloji ürünü ve komforlu otobüslerle taşıyacağız” açıklamasını yapan Ayyıldız, “Yaptığımız yatırımlarla 18 milyon olan yolcu hedefimizi daha da yukarılara çıkartmayı planlıyoruz”. Metro Turizm kaliteli hizmeti ilke edinen ve bu yönde çalışmalarını aralıksız sürdüren firmadır. Yatırım yaptığımız 50 adet Setra otobüs filomuza katılmasının ardından firmamızın tüm hatlarında hizmet verecek.


Bu haber 3853 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Firma

2012'de 24 milyon yolcunun taşınması hedefleniyor

2012'de 24 milyon yolcunun taşınması hedefleniyor Metro ailesi Antalya'da moral depoladı

Metro Turizm'den 2012 yılının ilk dev yatırımı

Metro Turizm'den 2012 yılının ilk dev yatırımı MAN'dan alınan 25 adet Neoplan Tourliner otobüsün teslimat töreninde
Buwsorld'un ardından23 Nisan 2012

ANKET

Firma tercihinizde ilk önce neye dikkat edersiniz

Tüm Anketler

Ulaştırma Dünyası

 
 

Otobüs Dünyası

  

Talep Ve Şikayet

Ulaştirma Bakanlığı


Karayolları Bilgi Hattı

http://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/SiteTr/Root/default.aspx


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Yeni Ulaştırma Dünyası © 2010 Tüm hakları saklıdır. Ulaştırma Dünyası Gazetesi Ulaşım, Taşıma, Kara, hava, Deniz, Demiryolu, Lojistik, Otogar, Turizm, Otomotiv, Otobüs, Uçak, Metro, Tramvay, Gemi, Tır, Otomobil, Taksi, konu başlıklarında haberler yayınlamaktadır.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi